COFFEE TODAY
COCKTAIL TONIGHT

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Už jste někdy objevili místo, kde si můžete vychutnat uvolňující kávu přes den a večer se ponořit do lahodných koktejlů? Ale to není vše. Jak se večer rozvíjí, PopUp Bar se proměňuje v živý klub, který vás zve k tanci až do pozdních hodin. To není jen bar, je to zážitek – od klidného dne až po vzrušující noc, vše na jednom místě.

STANTE SE ULTIMATE

Máte to, co je potřeba, abyste se stali Nejvyšším? Proslavili jsme se tím, že do našich koktejlů dáváme štědré dávky alkoholu. Vzdejte se zážitku Nejvyššího a my vám dáme dvojnásobek! To není jen nápoj, je to prohlášení. Jste připraveni jít dál a stát se ULTIMATE?

POJĎME TANCOVAT

Nechte se unášet rytmem každý večer v našem baru, kde taneční hudba není jen možností – je to slib. A jak týden vrcholí od čtvrtka do soboty, zvyšujeme zážitek s mezinárodními DJs, kteří mistrovsky proměňují náš prostor z útulného baru do skákajícího klubu. Je to místo, kde se beaty, energie a atmosféra dokonale prolínají, čímž každá návštěva stává nezapomenutelným večerem plným tance a oslav. Připojte se k nám a ztratě se v hudbě!